ManoTiekėjas.lt startuoja!

Sveiki bičiuliai,

Mes džiaugiamės galėdami pristatyti portalą ManoTiekėjas – vienintelę platformą Lietuvoje, kurioje gyventojai gali matyti visų elektros energijos tiekėjų pasiūlymus vienoje vietoje, palyginti juos, išsirinkti sau tinkamiausią planą ir čia pat sudaryti sutartį su pasirinktu tiekėju.

Lietuvai toliau įgyvendinant elektros rinkos liberalizavimo procesą, buitiniai vartotojai palaipsniui privalės sudaryti sutartis su nepriklausomais elektros energijos tiekėjais. Turbūt ne vienas iš Jūsų pastaruoju metu sulaukėte kurio nors elektros tiekėjų skambučių ar buvote kitaip reklamos „pagauti“ virtualioje erdvėje. Penki tiekėjai – Elektrum Lietuva, Enefit, Ignitis, Inregnum ir Perlas Energija (tag ant visų) jau stojo į nuožmią kovą dėl vartotojų – gyventojai padėti parašą ant elektros tiekimo sutarties viliojami nuolaidomis, lengvatomis ir netgi dovanomis.

Vertindami jau įvykusius elektros rinkų liberalizavimo procesus užsienio šalyse, mes supratome, kad pasirinkimo procesas nėra toks paprastas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Norint palyginti visų tiekėjų pasiūlymus reikia įdėti nemažai pastangų – bendrauti su kiekvienu iš penkių tiekėjų atskirai, pildyti paklausimus ir formas, tuomet bandyti suprasti, kuris iš daugiau nei šešių dešimčių siūlomų planų yra tinkamiausias konkrečiam vartotojui.

Todėl nutarėme pasiūlyti aiškų ir paprastą įrankį, palengvinantį elektros tiekėjo pasirinkimą. Taip gimė ManoTiekėjas.

Mes patys nesame elektros tiekėjai ir neatstovaujame kurio nors šios rinkos dalyvių interesams. Mūsų tikslas – palengvinti ir supaprastinti eilinio vartotojo pasirinkimą. Ne mažiau svarbi misija yra edukuoti vartotoją – padėti jam suprasti vykstančius pokyčius, kainų dedamąsias, teisinius santykių su tiekėjais aspektus, kiekvieno tiekėjo privalumus.

Šiame puslapyje supažindinsime Jus su esminiais elektros rinkos pokyčiais ir naujienomis, įvertinsime kiekvieną rinkos žaidėją ir jo siūlomas paslaugas, aptarsime kitus svarbius Jums kausimus, susijusius su elektros tiekėjo pasirinkimu. Tad kviečiame „sekti“ ir „pamėgti“ ManoTiekėjas.

Jau greitai – Valstybės parama saulės jėgainėms

Jau greitai – Valstybės parama saulės jėgainėms

Jau nuo kovo mėnesio gyventojai galės teikti paraiškas ir gauti finansavimą nedidelės galios (iki 10 kW) saulės elektrinėms įsirengti arba saulės parkuose įsigyti. Svarbu atkreipti, kad gyventojai galės teikti paraiškas bus galima visą mėnesį.  Aplinkos projektų...

K. Paliukėnas: elektros vartotojai už elektrą mokės brangiau – deja, savo noru

Kaip pasirinkti elektros tiekėją ir sudaryti sutartį

Pasirinkti elektros tiekėją ir sudaryti su juo sutartį galite mūsų portale manotiekejas.lt. Čia rasite VISŲ tiekėjų pasiūlymus, juos galėsite palyginti ir pasirinkti sau priimtiniausią. Nors pas mus pasirinkti paprasta, trumpa instrukcija Jūsų dėmesiui. Žinoti reikia...

Žalioji energija

Žalioji energija

Drauge su pasaulyje populiarėjančiu tvariu gyvenimo būdu ir aplinkai draugišku vartojimu, vis daugiau dėmesio sulaukia ir saulės bei vėjo jėgainėse gaminama elektros energija. Pastebime, kad vis dažniau vartotojai elektros tiekėją renkasi ne tik pagal mažiausią kainą,...