Apie mus

ManoTiekėjas.lt

Manotiekėjas.lt yra nevalstybinis projektas. Energijos sektoriaus liberalizacijos metu mūsų komandos tikslas yra padėti kiekvienam Lietuvos gyventojui suprasti apie energijos sektoriaus pokyčius, padėti surasti svarbiausią informaciją, edukuoti bei leisti sudaryti sandorį su pasirinktu elektros energijos tiekėju greitai, paprastai, čia ir dabar.

Informacija vienoje vietoje

Manotiekėjas.lt platformoje buitiniai vartotojai gali matyti visų elektros energijos tiekėjų pasiūlymus bei sudaryti sutartis su mūsų tiekėjais ir tokiu būdu optimizuoti savo išlaidas elektros energijai.

Šiuo metu dauguma žmonių nežino apie vykstančius pokyčius rinkoje, o norint sužinoti jiems tenka sugaišti nemažai laiko. Informacija dar nėra centralizuota, todėl mūsų manymu, dauguma vartotojų tiesiog tęs naudoti garantinio tiekimo elektros energiją. Mes siekiame Jums padėti to išvengti.

Sukūrėme paprastą sprendimą paprastiems žmonėms

Manotiekėjas.lt siūlo efektyvų, greitą ir automatizuotą klientų aptarnavimo procesą, kurio metu buitiniam vartotojui pasirinkimo procesas yra paprastas ir aiškus. Vos keli žingsniai ir jūs pasirenkate naują tiekėją bei sudarote su juo sandorį.

Ateitis su ManoTiekėjas.lt

Manotiekejas.lt platformoje galite rasti platų, Jūsų poreikius atliepiantį saulės elektrinių rangovų tinklą. Galėsite susimodeliuoti savo saulės jėgainę, pasirinkti rangovą ir sudaryti sutartį.El. paštas: info@manotiekejas.lt

Manotiekėjas.lt komanda