Partneriams

Elektros energijos srityje ateinančiais mėnesiais vyks daug pasikeitimų. Atsiveria galimybės rinkos dalyviams dirbti su buitiniais vartotojais ir sudaryti elektros energijos pardavimo sandorius.

Šiuo metu dauguma žmonių nežino apie vykstančius pokyčius rinkoje, o norint sužinoti jiems tenka sugaišti nemažai laiko, informacija dar nėra centralizuota, todėl mūsų manymu, dauguma vartotojų tiesiog tęs naudoti garantinio tiekimo elektros energiją. Buitiniai vartotojai praras galimybes ir patirs didesnes išlaidas dėl nežinojimo.

Su mūsų tiekėjo pasirinkimo platforma vartotojai galės pasirinkti tiekėją ir tokiu būdu optimizuoti savo išlaidas elektros energijai.

Tuo tarpu tiekėjams atsiranda iššūkis pasiekti savo tikslinę buitinių vartotojų auditoriją. Darbas su buitiniais vartotojais elektros energijos tiekėjams yra nauja sritis todėl manotiekėjas.lt sukurs sistemą, kuri edukuos visuomenę apie energijos sektoriaus pokyčius bei įmanomas pasirinkimo galimybes. Taip pat manotiekėjas.lt užtikrins, kad vartotojo kelias pasirenkant tiekėją bus paprastas ir aiškus. Tiekėjai turės papildomą pardavimo kanalą, kuris ne tik padės pritraukti naujus vartotojus bet ir sudaryti sutartis, be papildomo krūvio valdant pardavimo procesą.

Manotiekėjas.lt kuria efektyvų, greitą ir automatizuotą klientų aptarnavimo procesą, kurio metu buitiniam vartotojui bus lengva pasirinkti ir sudaryti sandorį su pasirinktu tiekėju.

Ateityje planuojame įtraukti ir kitas verslo paslaugas buitiniams vartotojams tokias kaip internetas, televizija, apsauga, draudimas, paskolos ir kita.

Jei manote, kad tai yra įdomus projektas, norime pakviesti jus bendradarbiauti. Susisiekime!
Telefonas +370 640 17275
El. paštas: info@manotiekejas.lt